Farsi  |  English
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
صفحه اصلی/6
مراسم تقدیر از کارگران نمونه شرکت فولاد هرمزگان مراسم تقدیر از کارگران نمونه شرکت فولاد هرمزگان (تعداد بازدید : 1057)

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان عنوان کرد:

 کارکنان، پايه‌هاي اساسي رشد و تعالي شرکت هستند

مهندس فرزاد ارزانی در مراسم تقدیر از کارگران نمونه شرکت گفت: کارکنان جوان و تلاشگر فولاد هرمزگان پایه های اساسی رشد و تعالی این شرکت هستند.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی با انگیزه و توانمند، سازمان توانمند را به وجود می آورد افزود: یکی از مهمترین مولفه های موفقیت فولاد هرمزگان ، نیروی انسانی جوان و پرتلاش این شرکت است.

مهندس ارزانی با اشاره به نامگذاری سال ۹۷ از سوی مقام معظم رهبری به سال حمایت ازکالای ایرانی، افزود:شعارهای چند سال اخیر بیشتر اشاره دارد به مسائل اقتصادی و برای اینکه بتوانیم رهنمودهای رهبری را در فولاد هرمزگان عملیاتی کنیم بایستی علاوه بر افزایش تولید، محصول با کیفیت تولید کنیم که تحقق شعار سال در گرو همراهی، همدلی و هم افزایی  کلیه کارکنان است.

وی اضافه کرد: حمایت از کالای ایرانی با افزایش کیفیت، افزایش تولید ، کاهش هزینه ها و رقابت پذیری تولیدات میسر است.

وی بیان داشت : بدون شک در راستای حمایت از کالای ایرانی صنایع فولادی به ویژه فولاد هرمزگان که محصولات با کیفیت بالا تولید می کند نقش مهمی دارند چراکه می توانند در  تحقق این راهبرد اساسی موجب رشد اقتصادی، اشتغال زایی، پویایی تولید، رونق صادرات، ایجاد ارزش افزوده بالاو قدرت ارزآوری در کشور شوند.

وی اظهار کرد: دستیابی به اهداف تولید به تلاش کلیه کارکنان شرکت مخصوصا کارکنان خط مقدم جبهه تولید بستگی دارد که مشغول کار و فعالیت هستند.که اگر طبق برنامه پیش برویم قطعا در این مسیر موفق خواهیم شد.

مدیرعامل فولادهرمزگان گفت: رقابت در دنیای امروز بسیار سخت است که با وجود تحریم ها و مشکلات باید تلاش کنیم تولید با کیفیت داشته باشیم چراکه ما یک بنگاه اقتصادی صادرات محور هسیتم وباید بتوانیم با دنیا رقابت کنیم که تحقق این مهم به سختکوشی و تلاش کلیه کارکنان بدست می آید .

وی یادآورشد: فولادهرمزگان بیش از 8 درصد فولادکشور را تولید می کند که باید علاوه بر ثبیت، افزایش تولید را رقم بزنیم و سهم خود را را در تولید و اشتغال در کشور افزایش دهیم.


روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان


تاریخ: ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
منبع :نظرات:


طراحی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد