Farsi  |  English
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
صفحه اصلی/معرفی پایگاه بسیج شهیدلشگری فولادهرمزگان بعنوان موفق ترین پایگاه بسیج کارگری استان
معرفی پایگاه بسیج شهیدلشگری فولادهرمزگان بعنوان موفق ترین پایگاه بسیج کارگری استان معرفی پایگاه بسیج شهیدلشگری فولادهرمزگان بعنوان موفق ترین پایگاه بسیج کارگری استان  (تعداد بازدید : 922)

پایگاه بسیج شهیدلشگری فولادهرمزگان بعنوان موفق ترین پایگاه بسیج کارگری استان هرمزگان معرفی شد

هشتمین جشواره مالک اشتر با حضور معاون فناوری اطلاعات ستاد کل سپاه و با هدف معرفی رده‌های برتر، حوزه‌ها و پایگاه‌های نمونه در سطح سپاه امام سجاد(ع)هرمزگان برگزار شد و پایگاه بسیج شهیدلشگری فولادهرمزگان بعنوان موفق ترین پایگاه بسیج کارگری استان هرمزگان در سال 96 معرفی شد.

این جشنواره با حضور سردار مهوری معاون فناوری اطلاعات ستاد کل سپاه، سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، مدیران برتر و فرماندهان حوزه و پایگاه‌های بسیج هرمزگان و جمعی از خانواده معظم شهدا در سالن آمفی تئاتر حسینیه عاشقان ثارالله (ع) بندرعباس برگزار شد.

در ابتدای این آیین، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اظهار داشت: در هشتمین جشنواره استانی مالک اشتر از برترین‌ها تقدیر به عمل می‌آید هرچند از دید ما، همه خوب و عالی‌اند اما محدودیت در انتخاب سبب شد تا عده ی کمی را انتخاب کنیم.

وی در ادامه خطاب افراد برگزیده هشتمین جشنواره استانی مالک اشتر افزود: افرادی که امروز با اهدای لوح و نشان از آنان تقدیر می‌شود باید با تلاش مضاعف و همت و کوشش بیش از پیش در راستای تحقق اهدف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی بکوشند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به رشد و پیشرفت‌های چشمگیر سپاه پاسداران در حوزه‌های مختلف اظهار داشت: اگرچه سپاه پاسداران در حوزه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری رشد خوبی داشته، اما هنوز جای کار بسیار است.

وی در ادامه افزود: در مجموعه سپاه باید بتوانیم این رویه را ادامه دهیم که برهمین اساس، هرساله جشنواره مالک اشتر را با هدف مرور عملکرد یکساله گذشته خود و تدوین نقشه راه به‌روزتر، درست‌تر و صحیح برای سال آینده و حرکت بر اساس برگزار می‌کنیم.

ترابی در ادامه با اشاره به وجه تمایز هشتمین جشنواره استانی مالک اشتر نسبت به سال‌های گذشته گفت: این جشنواره به ما می‌آموزد که با نگاه به آینده مسیر پیش‌رو را به خوبی طی کنیم بر همین اساس هرساله در جشنواره مزبور، عملکرد خود را بررسی و درصدد رفع آن برمی‌آییم، پویایی برنامه های امسال نسبت به سال قبل یکی از برکات این جشنواره است.

وی با اشاره به وظیفه سپاه و بسیج در این برهه از زمان تصریح‌کرد: همراهی و همگامی با ولایت فقیه و در کنار مردم بودن را یکی از اساسی‌ترین مأموریت‌ها و وظایف مجموعه سپاه عنوان‌کرد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان بیان‌ داشت: به همین منظور سپاه امام سجاد(ع) درنظر دارد در سال جاری در انجام کارهای خدمات اجتماعی به کمک دولت بشتابد و برای مردم حضور یابد..

ترابی ادامه داد: به همت سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، قرارگاه‌های تحول محلات راه اندازی و تا پایان سال نیز افدامات موثری را انجام خواهیم داد.

در ادامه این مراسم، سرهنگ زارعی دبیر هشتمین جشنواره استانی مالک اشتر هرمزگان با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره، ایجاد زمینه رشد و معرفی فرماندهان، مدیران و رده‌های موفق و بر‌تر در سطوح مختلف و همچنین توسعه فرهنگ شایسته‌سالاری را از اهم این اهداف برشمرد.

وی همچنین ارج نهادن به تلاش‌های رده‌های زیر مجموعه در سپاه به منظور تحقق اهداف و ماموریت‌ها و ایجاد زمینه بروز خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها در سپاه پاسداران را از دیگر اهداف برگزاری هشتمبن جشنواره استانی مالک اشتر عنوان‌کرد.

سپس در ادامه، سردار مهوری معاون فناوری اطلاعات ستاد کل سپاه به قرائت نظرات و دیدگاه‌های مقام معظم رهبری پیرامون اهمیت و جایگاه سپاه پاسداران و نقش این نهاد مقدس در تامین امنیت کشور و طرح اشراف و موضوع فناوری اطلاعات در سپاه و لزوم توجه تمام رده ها حتی پایگاه های بسیج به این موضوع پرداخت.

معاون فناوری اطلاعات ستاد کل سپاه در ادامه، پیام فرمانده کل سپاه به هشتمین جشنواره استانی مالک اشتر را قرائت کرد.

در پایان هشتمین جشنواره استانی مالک اشتر سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، از مدیران و فرماندهان موفق بسیجی و پاسدار با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است در ارزیابی های ویپزه این جشنواره پایگاه بسیج شهیدلشگری فولادهرمزگان به دلیل برنامه ها و فعالیتهای متنوع، گسترده، مؤثر مشارکت جامع و صحیح شرکت در انجام وظایف، رضایت حداکثری شرکت کنندگان و ...  بعنوان موفق ترین پایگاه بسیج کارگری استان هرمزگان معرفی و با اهدای لوح افتخار سازمانی و تقدیرنامه به مهندس امیر ابراهیمی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید لشگری فولادهرمزگان تقدیر بعمل آمد.

در همین راستا مهندس امیر ابراهیمی فرمانده پایگاه بسیج شهیدلشگری فولادهرمزگان به خبرنگار ما گفت:

خدا را شاکریم که توفیق خدمتگذاری در شجره طیبه بسیج را فراهم نمود که بتوانم بعنوان سربازی در رکاب ولایت و تحت زعامت ایشان و در راستای اهداف و استراتژی های شرکت، انجام وظیفه نماییم.

امروز بسیج مقتدر در همه صحنه ها حضور باصلابتی دارد تا تفکر و اندیشه انقلابی و جهادی را در کشور و ما نیز به نوبه خودمان در شرکت سراسر افتخارآمیز فولادهرمزگان در مجاورت آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس به منصه ظهور بگذاریم.

بر خود فرض می دانم که از جناب آقای مهندس ارزانی مدیرعامل محترم و معزز شرکت، معاونین و مدیران مصمم بسیجی و با اراده کم نظیر و کارکنان با روحیه بسیجی و امیدوار شرکت سراسر افتخار و غرورآفرین فولادهرمزگان که صحنه کار و تلاش را صحنه مبارزه با دشمن در جبهه اقتصادی می دانند و تا تحقق منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در زمینه اقتصاد مقاومتی لباس رزم را به تن دارند، تشکر و قدرانی می کنم.

بدون شک تمام همکاران محترمی که در شرکت فولادهرمزگان فعالیت می کنند، با روحیه و تفکر بسیجی باعث نقش آفرینی فولادهرمزگان در صنعت کشور شده اند بسیجی محسوب می شوند و باعث پیشرفت و آبادانی سرزمین عزیزمان ایران هستند.تاریخ: ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
منبع :نظرات:


طراحی سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد