شرکت فولاد هرمزگان
۱۳۹۹ جمعه ۴ مهر
به گزارش روابط عمومی
جهش کیفی تختال فولاد هرمزگان

 

 
بازرسیهای گرم و سرد تختالهای تولیدی در سهماهۀ نخست سال 1399 حاکی از آن است که روند روبهرشد کیفی تولید در این شرکت به میزان بیسابقهای افزایش یافته است، تا جایی که در اردیبهشتماه 99.29 درصد تختالها بدون نیاز به عملیات اصلاحی مورد تأیید بازرسان کیفی این شرکت قرار گرفت.

 


سید اصغر مدنی، معاون بهرهبرداری شرکت فولاد هرمزگان، با بیان مطلب فوق و با اشاره به نقش مؤثر و اساسی کیفیت محصول در ارتقای بهرهوری، کاهش هزینه و افزایش رضایت مشتریان گفت: این موفقیت با برنامهریزی و اقدامات صورتگرفته در جهت تداوم و ارتقای کیفیت تولیدات فولاد هرمزگان و در سال جهش تولید به دست آمد.


وی رکوردهای کیفی به
دستآمده را در شاخصهای عیوب سرد و گرم و همچنین پیکاپ نیتروژن عنوان کرد و با اشاره به روند کاهشی عیوب سالانه گفت: با انجام پروژههای بهبود در قالب تیمهای کاری، استانداردسازی روشهای بهرهبرداری در قالب تدوین و بازنگری مستمر دستورالعملهای کاری و انجام تعمیرات پیشگیرانه و برنامهریزیشده، رکوردهای سالانه کاهش عیوب محصول به دست آمده است.


مدنی در تشریح روند دست
یابی به رکوردهای کاهش عیوب سرد و گرم در سهماهۀ اول سال 99 و مقایسۀ آن با مدت مشابه سال گذشته گفت: بازرسیهای گرم سهماهۀ اول سال 99 رسیدن عیوب به عدد بیسابقۀ 1.01 درصد را نشان میدهد؛ این در حالی است که وضعیت در مدت مشابه سال قبل 1.08 درصد بوده است. همچنین بازرسیهای سرد در سهماهۀ اول سال جاری دستیابی به رکورد بینظیر 1.80 درصد را نشان میدهد؛ این در حالی است در مدت مشابه سال قبل وضعیت 2.43 درصد بوده است.
معاون بهره
برداری شرکت فولاد هرمزگان در ادامه بیان داشت: در اردیبهشتماه 99 برای اولین بار در تاریخ بهرهبرداری فولاد هرمزگان رکورد بازرسی گرم با عدد 0.71 درصد به دست آمد.


وی تأکید کرد: روند کاهشی درصد عیوب سالانه بیانگر رشد و توسعۀ پایدار شرکت است. این جهش تولید کیفی در فولاد هرمزگان در حالی حاصل شده است که موضوع بومی
سازی که از اولویتهای راهبردی فولاد هرمزگان است، در بخش تجهیزات و قطعات یدکی و مواد مصرفی و نسوز با قوت در حال انجام است و بسیاری از کالاها و مواد مصرفی بومیسازی شده و برنامهریزی برای ادامۀ بومیسازی در سال 99 نیز انجام شده است.


وی در پایان از حمایت
های مدیر عامل که زمینۀ تولید کیفی و سوق دادن سازمان به سمت افزایش بهرهوری و به دست آمدن این رکوردها را فراهم نمودند تشکر کرد و از تمامی معاونتها و کلیۀ کارکنان شرکت فولاد هرمزگان که با کاری تیمی و همدلی در مسیر دستیابی به اهداف سازمان ایفای نقش میکنند قدردانی کرد.

 

 

تاریخ:
1399/04/29
تعداد بازدید:
41249
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
شرکت فولاد هرمزگان
آدرس: بندر عباس ، کیلومتر 13 جاده بندر شهید رجایی ، شرکت فولاد هرمزگان جنوب
تلفن: 9-33530003-076 نمابر: 33550475-076
کدپستی: 7917176319
پست الکترونیکی: info@hosco.ir
تاریخ بروزرسانی
کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به شرکت فولاد هرمزگان می باشد.
Powered by DorsaPortal